חברת זיו-אב טכנולוגיות אירחה את בכיר האנליסטים הישראלים בוול סטריט, טל ליאני


חברת זיו אב טכנולוגיות אירחה להרצאה מיוחדת את בכיר האנליסטים הישראלים בוול סטריט, טל ליאני.

מאת: מערכת מכניקל | צילום: יח"צ | 26.8.09

בכיר האנליסטים הישראלים בוול סטריט, טל ליאני, אמר השבוע בכנס סגור שהתקיים בחברת ההנדסה הישראלית "זיו אב טכנולוגיות" בפני בכירי התעשיינים והמהנדסים בישראל: נראה "כי שוק הטכנולוגיה הישראלית שרד את המשבר הכלכלי", הטכנולוגיה היא הקורבן ולא הגורם למשבר מציין ליאני, אך  עם זאת טען ליאני כי חלק מהחברות הישראליות סובלות עדין "מפיצול אישיות", באותה הזדמנות גם ציין את ההתקדמות של מעצמות אירופיות דוגמת צרפת וגרמניה, שביצעו שינויים מרחיקי לכת בתחום הרגולציה בשוק הטלפוניה אינטרנט, טלוויזיה וסלולרי.
בין הנוכחים- מנכלי"ם מקרב התעשיות ביטחוניות בכירי תעשיית ההייטק וההנדסה במדינה.
הביקור התקיים במשרדי חברת זיו אב טכנולוגיות בבארות יצחק.
המארחים: נשיא ומייסד החברה ד"ר אמיר זיו אב ומנכ"ל "זיו אב" יצחק טף.

תל אביב, 23.8.09
ביום חמישי האחרון התכנסו בכירי חברות הטכנולוגיה והתעשייה הישראלית במשרדי חברת זיו אב טכנולוגיות הנחשבת בין אחת מחברות ההנדסה המובילות בישראל. בכירי התעשייה התכנסו בכדי להתעדכן בפיתוחים החדשים בעולם לצד האתגרים הצפויים לתעשיית ההייטק והטכנולוגיה. ההרצאה המרכזית שייכת לבכיר האנליסטים הישראלים בוול-סטריט, טל ליאני (מנהל מחקר טכנולוגיה Bank Of America - Merrill Lynch).ליאני סקר בפניהם את התפתחות חברות הטכנולוגיה הישראליות והעולמיות בתחום התקשורת בוול סטריט. 
נכחו בהרצאה מנכ"ל תע"ש-אבי פלדר, מנהל הפיתוח של "נוטל ויז'ן"-גידי בנימיני, סמנכ"ל הפיתוח ב"אופטיגו"-חיים גיל עד, עו"ד שי פינס-שותף בכיר בהמבורגר עברון,  סמנכ"ל "אלישרא" – נתן אוסטרובסקי, מנכ"ל "תמחש תעשיות-אמיר גור, שלמה בירגר מ"פלסן סאסא", מנכ"ל "יבנה מוצרי מזון"-שלמה אינקסטר.
בהרצאתו הצהיר ליאני כי הוא אופטימי בנוגע להשלכות המשבר ומאמין כי הטכנולוגיה עצמה לא נמצאת במשבר, על חלק מהחברות הישראליות אמר שהן סובלות מפיצול אישיות, ההנהלה ישראלית והלקוחות זרים וזה יוצר בעיה, על ישראל בתחום הטכנולוגיה אמר כי יש לה יתרונות עצומים שבהם היא צריכה להתמקד ולשמור כל הזמן על היתרון היחסי. על סין אמר שהוא חושב שהסינים זה איום חד ועכשווי כמפתחים ולא רק כיצרנים, אם עד היום הודו הייתה מעצמה של תוכנה וסין בייצור, אז עכשיו הסינים מתחילים להראות את כוחם גם בתוכנה, הסינים עובדים על עיקרון חיבוק הדוב שבו הם לוקחים לקוח אחד ורצים איתו לאורך כל הפיתוח והדרך, הסינים ציין ליאני כבר שמו דריסת רגל בארה"ב, הם חזקים בלטפל במס' מועט של לקוחות אך להיצמד חזק ללקוח. עוד החמיא ליאני לגרמניה וצרפת על הרגולציה הכי טובה שעשו למען המשתמש הפשוט בתחום המשולב של טלויזיה, אינטרנט, טלפון , סלולרי.


קישור לפרסום המקורי באתר:
http://www.bubbletech.co.il/bt/NEWS.jhtml?value=5685